پیام تسلیت حامیان جامعه مدنی (حجم) در پی وقوع زلزله در غرب کشور

بار ديگر واقعه مصيبت بار و غم انگيز  زلزله، جان هموطنانمان را ستاند و خانمان آنها را زير تلي از آجر و خاك كه سر پناهشان بود مدفون ساخت. بي شك نمي‎توان از وقوع حوادث طبيعي كه رمز بقاي چرخه زيست طبيعت است جلوگيري كرد، اما مي‎توان در برابر واقعه‎اي همچون زلزله با ساخت ساختمان‎هایي محكم و ضدزلزله مقاوم بود و جان و خان و مانِ هموطنانمان را از طغيان طبيعت در امان و از شر بلايا محفوظ نگاه داشت. در حادثه اخیر نيز ساختمان‎هاي سست بنيان كه غالباً متعلق به فقيرترين اقشار جامعه است با اولين تكان‎ها فرو ريخته و جان مردم محروم و زحمتكش هموطن ما را به كام مرگ كشانده است.

حاميان جامعه مدني (حجم) با عرض تسليت به هموطنان غيور مرزنشين، خود را شريك درد و غم آنها می‎داند و آمادگي خود را جهت همكاري در زدودن آثار و جراحت‎هاي غمبار زلزله از روان و جان ایشان اعلام مي‎دارد.

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید