جمعيت امام علی (ع) جوان و تناور است؛ تعطيلش نكنيد

به نام خدا
ریاست محترم جمهور
وزیران، وکیلان و قضات بلندپایه در قوای مجریه، مقننه و قضاییه

با سلام و به نام عدالت و انصاف از شما عالیجنابان مصرانه می‌خواهیم و انتظار داریم جمعیت پرتلاش و نیکنام امام علی (ع) که به نام نامی الگوی عدل و انصاف امام علی (ع) مزین است را به احترام اعتماد و عشق و امنیتی که در قلب و اذهان محروم‌ترین اقشار جامعه نسبت به زندگی بر افروخته، به تعطیلی نکشانید.

جمعیت امام علی (ع) درخت تناور بیست ساله‌ای است که ریشه و شاخ و برگش از چشمه جوشان مهربانی و عشق جوانان این سرزمین به میهن و مردمانش جان گرفته و با مراقبت دلسوزانه آنان و با حمایت‌های بی‌دریغ معنوی و مادی مردم بالیده و امروز در اوج ثمردهی است.

عالیمقامان خواهشا از سر بدگمانی با اتهامات واهی و ظن بیجا ریشه این درخت تناور که جامعه و مردم دردمند می‌توانند سالیان طولانی از سایه و ثمرات نیک‌اش بهره‌مند شوند را نخشکانید. چگونه ممکن است در چنین شرایط و دوران سختی که مرگ میدانداری و فقر یکه‌تازی و ناامیدی گریبان مردمان را گرفته و رها نمی کند، جمعیت جوانان خیٓر را از کار خیر بازداشت؟ از حضور شادی آفرین و امیدافزای جوانان خیّر و عاشق برای یاری به فرودستان و آسیب دیدگان جامعه کدام ضرر و زیان متوجه جامعه شده که می‌خواهید تعطیل شود؟ آقایان این شادی حضور و غمخواری و یاری جوانان میهن را از مردم محروم دریغ ندارید.

مسئولین محترم بی شک نخستین گام جهت فهم و شناخت جوانانی که داوطلبانه عمر و جوانی خود را صرف کمک به محرومان و زدودن آلام جامعه می‌کنند، ایجاد فضای سالم و احترام متقابل جهت گفت و شنود با کنشگران داوطلب و شنیدن راهکارهای کارشناسانه‌ای است که کنشگران مدنی بواسطه ارتباط مستمر و مستقیم با مردم مصیبت زده و آسیب‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی ناشی از مصائب بدست آورده‌اند. به جای بدگمانی و خوف از توانمندسازی محرومین با اعتماد به دانشجویان خیّر، با قدردانی از جوانانی که بزرگترین سرمایه زندگی یعنی جان و جوانی‌شان را به رایگان در خدمت توسعه و پیشرفت میهن‌شان گذاشته‌اند فضای فعالیت مدنی را باز و گشوده نگاه دارید.

در مقام حامیان جامعه مدنی مصرانه از شما می‌خواهیم به جای خشونت ورزی و به تعطیلی کشاندن جمعیت خیریه دانشجویی امام علی (ع)، با مسالمت و مدارا و ضمن احترام به تنوع و کثرت ایده‌ها و راهکارهایی که در جامعه وجود دارد، شرایط گذار ایمن از وضعیت پرمخاطره و دشوار کنونی به سمت توسعه و امنیت پایدار را با مردم و برای مردم از طریق گفتگو و اعتماد به مردم تا حد ممکن و مقدور سهل و هموار سازید.

حامیان جامعه مدنی (حجم)
۸ اسفند ماه ۱۳۹۹

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید