در اجرای برنامه جوانان باید از گروه های مدنی حمایت کرد

فرماندار بهارگفت: مرادی پناه با اشاره به برنامه های سمن ها و گروه های مدنی خودجوش در سطح شهر بهار گفت: باید از این گروه ها حمایت کرد و ادارات باید تمام تلاش خود را در جهت اجرای هر چه بهتر برنامه این گروهها به کار گیرند.

محسن مرادی پناه در اولین ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بهار در سال 95  با اشاره به در پیش بودن اعیاد شعبانیه بر لزوم مشارکت ادارات و ارگان ها در ایجاد فضایی پر شور در بین جوانان و شهروندان تاکید کرد و گفت: همه ارگان ها و ادارات باید در برگزاری این برنامه ها و جشن ها مشارکت داشته باشند ؛ چرا که نشاط در بین جوانان نشاط در جامعه را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار بهار با اشاره به برنامه اوقات فراغت تابستان اظهار داشت: ادارات باید برنامه مدون یکساله در این مورد داشته باشند و برنامه های خود را دسته بندی کنند و تنها روی برنامه های تابستان متمرکز نشوند.

مرادی پناه با اشاره به برنامه های سمن ها و گروه های مدنی خودجوش در سطح شهر بهار گفت: باید از این گروه ها حمایت کرد و ادارات باید تمام تلاش خود را در جهت اجرای هر چه بهتر برنامه این گروهها به کار گیرند.

مرادی پناه با اشاره به اجرای برنامه جشن روز جوان در هفته جوان توسط سایت نشاط شهر و کانون کهن میراث بهار ادامه داد: شاهد هستیم که گروه های مدنی با دست خالی اقدام به برگزاری برنامه هایی شاد و متنوع برای مردم می کنند که این کار جای تشکر و حمایت دارد و این خود همان کاری است که دولت خواهان اجرای آن است.

در ادامه این جلسه دبیر ستاد ساماندهی امور جوانان نیز از برگزاری چندین برنامه جشن به مناسبت گرامیداشت روز جوان و جشن میلاد حضرت علی اکبر در شهر های بهار ، لالجین و صالح آباد خبر داد و انتخاب جوان نمونه در این برنامه را یکی از برنامه های اصلی این مراسم عنوان کرد.

 

منبع: دانا

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید