برگزاری نشست ملی سمن های زنان

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگي معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: نشست ملی سمن‌های فعال در حوزه امور زنان و خانواده نیمه اول سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

اطهره نژادی افزود: قرار است ابتدا دستاوردها و چالش‌های برگزاری این نشست‌ها را با حضور تسهیلگران و کمک تسهیلگران و کارشناسان معاونت بررسی کنیم و در موارد لازم از نظرات مشاوران استانداران در امور زنان نيز بهره ببريم.علاوه بر آن از نظرسنجی‌هاي انجام شده در این نشست‌ها هم استفاده می‌کنیم تا بهترین تصمیم  درباره نوع برگزاری نشست‌ها و شیوه‌های آموزشی برای توان‌افزایی بهتر اتخاذ شود.

وی در ادامه گفت: امکان دارد كه پس از ارزيابي هاي لازم به این نتیجه برسیم که نشست‌ها را استانی برگزار کنیم و يا به طور مثال سمن‌ها را از طریق پورتال معاونت آموزش دهیم. ما باید هم کارایی و هم مدیریت هزینه را در نظر بگیریم. بنابراین احتمال ادامه آموزش‌ها از طریق پورتال معاونت زنان بسیار زیاد است علاوه بر آن قرار است محتوای آموزشی دوره‌های برگزار شده روی پورتال معاونت قرار بگیرد تا سمن‌هایی که نمایندگان آن‌ها  در این دوره‌ها حضور داشتند یا حاضر نبوده‌اند  و حتی مردم بتوانند از آن بهره ببرند.

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگي معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری افزود: فعالیت در حوزه زنان باید پویا باشد. بنابراین تلاش می‌کنیم آموزش‌ سمن‌ها استمرار داشته باشد.

نژادی یادآور شد: تا کنون 8 نشست منطقه‌ای با حضور نمایندگان سمن های زنان و خانواده برگزار کرده‌ایم . هدف از برپایی آن‌ها آموزش مفاهیم همکاری‌های شبکه‌ای  در جهت توان افزايي سازمان‌های مردم‌نهاد زنان  و خانواده بوده است. تاکنون سمن‌ها با مفاهیم همکاری‌های شبکه‌ای آشنا شده‌اند.

 

منبع: ایسنا

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید