دستگاه ها فرایند مشارکت با سمن ها را روان تر کنند

نماینده سازمان های مردم نهاد هرمزگان گفت: دستگاه های اجرایی فرآیند مشارکت سازمان های مردم نهاد (سمن ها) را برای همکاری و تعامل بیشتر روان تر کنند.

یونس فریدی سه شنبه در حاشیه کارگاه دو روزه توانمندسازی سازمان های مردم نهاد هرمزگان افزود : سمن ها برای ارائه خدمات بهتر به مردم در جهت اهداف تشکیل خود مراجعه کننده به دستگاه های اجرایی هستند.
وی ادامه داد: سمن ها در راستای مشارکت هرچه بیشتر انتظار تکریم ، احترام و اعتماد سازی از سوی مسئولان و دستگاه های اجرایی را دارند.
وی اضافه کرد: دستگاه های اجرایی نیز باید در همین راستا متقاضی و مشتاق بهره گیری بیشتر از مشارکت و توانمندی های سمن ها جهت انجام وظایف خود باشند.
عضو مجمع خیرین سلامت اضافه کرد : سازمان های مردم نهاد برای انجام کارهایی که بر عهده گرفته اند نیاز به تشکر ندارند ولی باید قدردان زحمت های آنها بود.
کارگاه دو روزه توانمندسازی سازمان های مردم نهاد هرمزگان با حضور نزدیک به 150 سمن و مشاور و معاون وزیرکشور در امور سازمان های مردم نهاد از صبح امروز در بندرعباس آغاز شده است.

 

منبع: ایرنا

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید