هویت ما : ما که هستیم؟

ما جمعی از نمایندگان سازمان های جامعه مدنی ایران هستیم که بر اساس ارزش ها، اهداف، مطالبات و نیازهای مشترک گرد هم آمده ایم تا از طریق هم افزایی و جلب مشارکت و همراهی سایر نهادهای مدنی کشور گامی در جهت تقویت نهادهای مدنی و توسعه فعالیت های این سازمان ها در راه اعتلای کشور و ایجاد ارزش افزوه در فعالیت های سازمان های مدنی برداریم.

ما خود را نه در مقابل دولت بلکه همراه، مشاور و کنشگر عرصه سیاست گذاری می دانیم. ما خود را نه متولی و نه رهبر جامعه مدنی گسترده و بزرگ ایران می دانیم بلکه تلاش می کنیم با گردهم آوردن بخش بزرگی از فعالان و نهادهای مدنی ایران گام های اساسی و مستمر برای ساختن نهادهای مدنی توانمند، پرنفوذ و اثرگذار برداریم.

ما تلاش می کنیم جامعه ایرانی را بیش از پیش به اهمیت و نقش حیاتی این سازمان ها در زندگی فردی و جمعی فرد فرد مردم آشنا سازیم و بیش از گذشته به تجمیع سرمایه اجتماعی در کشور کمک کنیم.

بدیهی است در این راه ما رویکرد خود را اعتمادسازی با دولت قرار داده ایم و تلاش می کنیم در چارچوب قانون اساسی جامعه مدنی ایران را به سهم خود تا حدی به پیش ببریم.

ارزش های ما

شورای سازمان های جامعه مدنی رمز بقاء، قدرت یابی و نفوذ خود (و البته همه سازمان های مدنی) را در پایبندی به اصول و ارزش هایی می داند که بر مبنای آن ایجاد شده است. لذا پذیرش و رعایت اصول و ارزش ها شرط حضور و مشارکت در شورا محسوب می شود.  ... ادامه مطلب

تماس با ما

 تلفن : 88834162 داخلی 230
 تلفکس : 86072599
  ایمیل شورا :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  ایمیل دبیرکل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
 آدرس دبیرخانه: خیابان مطهری؛ خیابان سلیمان خاطر (امیراتابک) کوچه درفش پلاک۸
  آدرس کانل تلگرام ما : https://t.me/haajm

خبر نامه

با ارسال ایمیل خود در خبر نامه عضو شوید

 ایمیل رسمی شورا :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید